Vannas istabaNo izlietnes skapīša līdz pilnam vannas istabas mēbeļu aprīkojumam.

Mums ir liela pieredze darbā gan ar privātiem, gan komerciāliem klientiem, tai skaitā mēbeļu ražošana lieliem nekustamo īpašumu projektiem.

Mēs iesakām pievērst īpašu uzmanību vannas istabas mēbelēm, lai nodrošinātu ne tikai skaistu, bet arī funkcionālu telpu. Tā kā vannas istabas platība lielākoties ir ierobežota, mēs cenšamies atrast risinājumus uzglabāšanai un iebūvēto organizatoru sistēmām, kas perfekti atbilst jūsu vajadzībām. Mūsu mēbeles ļauj maksimāli izmantot telpu, vienlaikus nodrošinot izsmalcinātu un personisku dizainu, kas atspoguļo jūsu stilu un gaumi. Neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlaties modernu minimālismu vai tradicionālu greznību, mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotākos materiālus, lai radītu harmonisku un estētisku vidi jūsu mājās.

Ieguvumi, strādājot ar mums

<h3>PILNĪBĀ PIELĀGOTS</h3>

PILNĪBĀ PIELĀGOTS


Visas mūsu ražotās mēbeles tiek projektētas balstoties uz klienta vēlmēm un telpas specifikācijas

<h3>AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI<br> UN APDARE</h3>

AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI
UN APDARE

Izvēlieties no plaša augstas kvalitātes materiālu klāsta, tostarp masīvkoka, saplākšņa, MDF un lamināta

<h3>PILNS SERVISS</h3>

PILNS SERVISS


No mērījumiem līdz projektēšanai, izgatavošanai un uzstādīšanai – mēs nodrošinam pilnu servisu

Mūsu ražošanas process

Visas mēbeles tiek ražotas uzņēmumam piederošajā ražotnē Kuldīgas novadā, Latvijā. Sākumā mēs uzklausām klienta vēlmes un izstrādājam mēbeļu dizaina konceptu, ņemot vērā klienta prasības un iecerētos materiālus. Lai nodrošinātu perfektu pielāgošanos telpas parametriem, veicam arī precīzus mērījumus (ja nepieciešams). Balstoties uz šo informāciju, izstrādājam projekta cenu piedāvājumu un 3D skices.

Kad klients ir apstiprinājis mūsu radīto projektu un tā detaļas, sākam ražošanas procesu. Izmantojot modernas un augstas precizitātes iekārtas, piegriežam izvēlētos materiālus vajadzīgajos komponentos, kurus mūsu pieredzējušie meistari, rūpīgi vadoties pēc projekta specifikācijas, montē ar rokām, lai nodrošinātu augstas kvalitātes un ilgtspējīgas mēbeles.

Pēc mēbeļu izgatavošanas mūsu komanda sniedz pilnu servisu, tostarp ērtu piegādi un uzstādīšanu visā Eiropā. Mēs lepojamies ar mūsu ražošanas procesa detalizētību un mūsu spēju radīt mēbeles, kas kalpo un rada prieku klientam ilgtermiņā. 

Pakalpojumā iekļauts

  • Bezmaksas konsultācija, 3D vizualizācija un cenu piedāvājums

  • Dizaina izstrāde

  • Mērījumu veikšana uz vietas (ja nepieciešams)

  • Gan standarta komponentu, gan arī pilnīgi individuālu risinājumu izgatavošana

  • Loģistika no mūsu ražotnes līdz jūsu atrašanās vietai

  • Montāža

  • Nelieli uzlabojumi, ja pēc tiem rodas vajadzība lietošanas laikā 

 

Sazinieties ar mums jau šodien,
lai izrunātu savu mēbeļu projektu

Sazinieties ar mums