Virtuves mēbeles

VirtuvesJebkuras mājas sirds.

Mums ir liela pieredze darbā gan ar privātiem, gan komerciāliem klientiem, tai skaitā mēbeļu ražošana lieliem nekustamo īpašumu projektiem.

Mēs specializējamies unikālu un personalizētu virtuves risinājumu izveidē, kas ir pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Mūsu pieredzējušā dizaineru komanda cieši sadarbojas ar jums, lai izveidotu virtuves dizainu, kas ir gan funkcionāls, gan estētiski pievilcīgs. Mēs ņemam vērā jūsu prasības, piemēram, uzglabāšanas vietu, sēdvietu izvietojumu un aprīkojumu, lai izveidotu virtuvi, kas ir gan praktiska, gan stilīga. Mūsu īpaši izstrādātais virtuves pakalpojums ietver progresīvas 3D renderēšanas tehnoloģijas izmantošanu, kas nodrošina reālistisku galaprodukta vizualizāciju pirms tā izgatavošanas. Mēs piedāvājam plašu materiālu, apdares un krāsu klāstu, no kā izvēlēties, lai jūs varētu izveidot virtuvi, kas patiesi atspoguļo jūsu personīgo gaumi un stilu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu virtuves dizaina pakalpojumu un nokļūtu vienu soli tuvāk savai sapņu virtuvei.

Ieguvumi, strādājot ar mums

<h3>Pilnībā pielāgots</h3>

Pilnībā pielāgots


Visas mūsu ražotās virtuves iekārtas ir izstrādātas tā, lai tās perfekti iederētos klienta mājās

<h3>Augstas kvalitātes materiāli<br> un apdare</h3>

Augstas kvalitātes materiāli
un apdare

Izvēlieties no plaša augstas kvalitātes materiālu klāsta, tostarp masīvkoka, saplākšņa, MDF un lamināta

<h3> Pilns serviss</h3>

Pilns serviss


No mērījumiem līdz projektēšanai, izgatavošanai un uzstādīšanai – mēs sniedzam pilnu servisu.

Mūsu ražošanas process

Virtuves tiek ražotas mūsu ražotnē, kas atrodas Kuldīgas novadā. Pēc mērījumu veikšanas un sākotnējām pārrunām ar jūsu projektam piesaistīto mēbeļu dizaineri, mēs piedāvājam izvēlēties materiālus, tostarp masīvkoku, laminātu, MDF saplāksni un citus. Kad jūsu sapņu virtuves 3D vizualizācijas ir apstiprinātas, mūsu ražošanas process var sākties ar visaugstvērtīgāko materiālu atlasi, kas pēc tam tiek piegriezti un, izmantojot precīzas iekārtas, veidoti vajadzīgajos komponentos. Mūsu prasmīgie meistari pēc tam montē mēbeļu detaļas ar rokām, nodrošinot, ka katra detaļa ir perfekta.

Piedāvājam arī iespēju aprīkot virtuvi ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, piemēram, trauku mazgājamām mašīnām, plītim, un ledusskapjiem no dažādiem pazīstamiem zīmoliem (t.sk. AEG, Bosch, Electrolux, Elixa, Franke, Miele u.c.), kā arī santehnikas aprīkojumu, apgaismojumu, darba virsmām un citiem papildinājumiem, kas jums var būt nepieciešami. Mūsu pieredzējusī komanda parūpēsies, lai jūs būtu apmierināti ar rezultātu, nodrošinot vieglu un ērtu piegādi un uzstādīšanu visā Eiropā.

Mūsu uzmanība detaļām un apņemšanās nodrošināt kvalitāti nozīmē, ka katra mūsu radītā virtuve ir mākslas darbs, kas ir pielāgots jūsu unikālajām vajadzībām un vēlmēm.

Pakalpojumā iekļauts

  • Bezmaksas konsultācija, 3D vizualizācija un cenu piedāvājums

  • Dizaina izstrāde

  • Mērījumu veikšana uz vietas (ja nepieciešams)

  • Gan standarta komponentu, gan arī pilnīgi individuālu risinājumu izgatavošana

  • Visas nepieciešamās tehnikas un cita nepieciešamā apkrīkojuma izvēle

  • Loģistika no mūsu ražotnes līdz jūsu atrašanās vietai

  • Montāža

  • Nelieli uzlabojumi, ja pēc tiem rodas vajadzība lietošanas laikā 


Contact our dedicated team of furniture designers to discuss your project today

Contact us