Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles pēc pasūtījumaLatvijā ražotas virtuves mēbeles jūsu mājoklim – individuāls dizains, ražošana un uzstādīšana

Virtuves mēbeles, kuras izgatavotas pēc pasūtījuma, ir ne tikai ergonomiskas un funkcionālas, bet arī atbilst visām jūsu dizaina prasībām. Turpretī, izvēloties jau gatavas moduļu virtuves mēbeles, var nākties rast neskaitāmus kompromisus, lai mēbeles pielāgotu ne tikai telpai, bet arī jūsu iecerēm. Ja vēlaties iekārtot savu virtuvi ar individuāla dizaina virtuves iekāru, mēs palīdzēsim jums to īstenot, sākot no mērījumu veikšanas un mēbeļu projektēšanas līdz to transportēšanai un uzstādīšanai jūsu mājās.

Mūsu virtuves mēbeles tiek ražotas, izmantojot augstākās kvalitātes kokmateriālus, krāsas un furnitūru. Katrai virtuves iekārtai tiek nodrošināta divu gadu garantija, savukārt kalpošanas laiks mērāms vairāku gadu desmitu garumā. Mūsu virtuves mēbeļu projektēšanas un ražošanas pakalpojumi ir piemēroti gan privātu mājokļu labiekārtošanai, gan nekustamo īpašumu attīstītajiem. Uzņēmuma ilggadēja pieredze virtuves mēbeļu projektēšanā un kokapstrādē palīdzēs ikvienam piepildīt sapni par savu sapņu virtuvi!

Kāpēc izvēlēties mūsu?

<h3>Individuāls dizains un funkcionalitāte</h3>

Individuāls dizains un funkcionalitāte

Virtuves mēbeles tiek projektētās un izgatavotās tā, lai tās pilnībā atbilstu klientu iecerēm un vajadzībām.

<h3>Augstākās kvalitātes materiāli </h3>

Augstākās kvalitātes materiāli

Virtuves iekārtu izgatavošanai tiek piedāvāts plašs materiālu un furnitūras klāsts: masīvkoks, saplāksnis, granīts, kvarcs u.c.

<h3>Pilns pakalpojumu klāsts</h3>

Pilns pakalpojumu klāsts

Izgatavojot virtuves mēbeles, mēs parūpēsimies ne tikai par virtuves projektēšanu un izgatavošanu, bet arī tās transportēšanu un uzstādīšanu.

Virtuves mēbeļu projektēšana un izgatavošana

Virtuves mēbeļu projektēšana un izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma tiek īstenota tā, lai mēbeļu komplekts pilnībā atbilstu klienta vēlmēm un vajadzībām. Ja jūs jau zināt, kāda stila un izkārtojuma virtuvi vēlaties, tad mēs palīdzēsim jums šo ieceri īstenot dzīvē! Savukārt, ja neesat pārliecināts, kāda virtuve ir piemērota jums un jūsu mājoklim, mūsu projektētāji palīdzēs izstrādāt jums vispiemērotākos dizaina un funkcionalitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku minimālisma stilā ieturētai skandināvu dizaina virtuvei vai izsmalcinātai virtuves iekārtai no masīvkoka, mēs parūpēsimies ne tikai par jūsu virtuves projektēšanu un izgatavošanu, bet arī veiksim izlietnes, jaucējkrāna un iebūvējamās sadzīves tehnikas montāžu.

Virtuves mēbeļu izgatavošanai piedāvājam gan masīvkoku un saplāksni, gan laminātu vai MDF. Savukārt darba virsmām – dabīgā un mākslīgā akmens virsmas. Neatkarīgi no tā, kuru no materiāliem izvēlēsities savas virtuves iekārtas izgatavošanai, visas mūsu virtuves mēbeles atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Virtuves iekārtas pēc pasūtījuma – aprīkošana un uzstādīšana

SIA “Laimdotas” virtuves iekārtas ir ražotas Latvijā, izmantojot vietējos kokmateriālus un mūsdienīgākās kokapstrādes tehnoloģijas. Virtuves mēbeļu ražošanā apvienota pieredzējušu galdnieku meistarība ar mūsdienīgām kokapstrādes iekārtām, kas ļauj izgatavot virtuves iekārtas ar vissmalkāko precizitāti. Mēs piedāvājam iespēju aprīkot virtuves iekārtas ar visu nepieciešamo santehnikas aprīkojumu, apgaismojumu un sadzīves tehniku - trauku mazgājamo mašīnu, plīti un ledusskapi -, no atzītiem sadzīves tehnikas ražotājiem AEG, Bosch, Electrolux, Elica, Franke, Miele u.c. Izvēloties mūsu ražotu virtuves iekārtu, mūsu pieredzējušie projektētāji pārliecināsies, ka esat apmierināts ar rezultātu, nodrošinot mēbeļu piegādi un uzstādīšanu visā Latvijā un arī citviet Eiropā.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešami individuālas dizaina virtuves izgatavošanai un uzstādīšanai pēc pasūtījuma:
  • Bezmaksas konsultācija, 3D vizualizāciju izgatavošana un cenu piedāvājums.
  • Mērījumu veikšana objektā.
  • Virtuves mēbeļu dizaina izstrāde un projektēšana.
  • Virtuves iekārtas izgatavošana – standarta un nestandarta virtuves mēbeļu ražošana.
  • Iebūvējamās sadzīves tehnikas izvēle.
  • Virtuves iekārtas transportēšana un uzstādīšana.
  • Nepieciešamo izmaiņu un uzlabojumu veikšana (ja nepieciešams).
  • Divu gadu garantija.


Uztici mums savas virtuves izgatavošanu!

Sazinies ar mums