Iekšdurvis

Koka iekšdurvis 


Skaists risinājums arī iekštelpām

Ne visas iekšdurvis ir vienādas. Pareiza iekšdurvju izvēle var ievērojami uzlabot jūsu mājokļa izskatu, turklāt iekšdurvju izgatavošana pēc pasūtījuma var ļaut jums īstenot visdažādākās dizaina un funkcionalitātes ieceres. Piemeklējot īsto materiālu un apdari, durvis kļūst par patstāvīgu interjera elementu, piešķirot telpai mājīgumu un lieliski papildinot tās dizainu. Ja vēlies aprīkot savu mājokli vai komerctelpas ar augstākās kvalitātes koka iekšdurvīm, mēs palīdzēsim jums to īstenot - sākot no mērījumu veikšanas objektā, līdz iekšdurvju ražošanai un uzstādīšanai.

Iekšdurvis ar kārbu izgatavojam no dažādiem materiāliem, piemeklējot atbilstošu apdari un furnitūru, lai piešķirtu vieglumu un dabīgumu. Piedāvājam arī durvju montāžu un durvju apmaļu (aplodu jeb kleidu) izgatavošanu. Mūsu ražotās koka iekšdurvis ir piemērotas gan privātu mājokļu labiekārtošanai, gan nekustamo īpašumu attīstības projektiem. Uzņēmuma ilggadēja pieredze durvju, logu un mēbeļu ražošanā, kā arī kokapstrādē palīdzēs īstenot ikvienu projektu!

Kāpēc izvēlēties mūsu ražotās iekšdurvis?

<h3>Individuāls dizains</h3>

Individuāls dizains

Dodam iespēju īstenot ikvienu dizaina ieceri, lai tās pilnībā atbilstu jūsu prasībām.

<h3>Augstākās kvalitātes materiāli</h3>

Augstākās kvalitātes materiāli

Koka iekšdurvis tiek izgatavotas no Latvijā iegūtiem kokmateriāliem, nodrošinot augstu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.

<h3>Pilns pakalpojumu klāsts</h3>

Pilns pakalpojumu klāsts

Koka iekšdurvju ražošanas procesā mēs parūpējamies ne tikai par mērījumu veikšanu un durvju izgatavošanu, bet arī to transportēšanu un uzstādīšanu.

Īstenojam ikvienu klienta ieceri, ne tikai attiecībā uz dizainu, bet arī standarta un nestandarta iekšdurvju izmēriem. Atbilstoši jūsu dizaina specifikācijai un kvalitātes prasībām, piedāvājam izgatavot dažādu masīvkoka iekšdurvis, kā arī iekšdurvis ar kārbu, iekšdurvis ar stikla paneļiem un bīdāmās durvis. Mūsu uzņēmums ražo koka durvis jau vairāk nekā 30 gadus, tāpēc spējam klientiem piedāvāt novatoriskus un kvalitatīvus produktus plašā dizainu klāstā, kā arī palīdzēt saglabāt vēsturiskās koka durvis nākamajām paaudzēm. Neatkarīgi no tā, kādas koka iekšdurvis savam mājoklim vai komerctelpām esat iecerējis, visas mūsu ražotās iekšdurvis ir ilgmūžīgas un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Iekšdurvju dizains, materiāli, furnitūra un krāsa

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt interjeru vai iekārtojat jaunu mājokli, tieši iekšdurvis nosaka interjera koptēlu. Piedāvājam izvēlēties ne tikai durvju dizainu un krāsu, bet arī izmantoto materiālu un furnitūru. Koka iekšdurvju izgatavošanai piedāvājam gan Latvijā iegūtu masīvkoku un līmētus kokmateriālus - ozolu, priedi, bērzu un osi, gan arī tādus ekskluzīvus kokmateriālus kā riekstkoks vai sarkankoks. Jūsu iecerēto koka iekšdurvju dabīgā faktūra un dizains tiks papildināts ar atbilstošu furnitūru un krāsojumu. Izvēloties mūsu ražotos koka durvis, mēs pārliecināsimies, ka esat apmierināti ar rezultātu, nodrošinot piegādi, durvju uzstādīšanu un aiļu apdari visā Latvijā.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešami koka iekšdurvju izgatavošanai pēc individuāla pasūtījuma:
  • Bezmaksas konsultācija un cenu piedāvājums.
  • Iekšdurvju dizaina izstrāde un projektēšana.
  • Iekšdurvju izgatavošana.
  • Iekšdurvju transportēšana un uzstādīšana.
  • Divu gadu garantija.


Uztici koka iekšdurvju izgatavošanu mums!

Sazinies ar mums