Logu brusas

SIA “Laimdotas” specializējas dažādu izmēru logu brusu ražošanā. Mūsu uzņēmuma iekārtām ir unikāla iespēja ražot brusas līdz 7500 mm garumam ar maksimālo šķērsgriezumu 145x450x7500 mm. 100% mūsu žāvētās produkcijas tiek žāvēta modernās datorizētās žāvētavās, kas nodrošina optimālu mikroklimatu un vienmērīgu žāvēšanu, kā arī augstu koksnes kvalitāti. Visa mūsu ražotā produkcija ir FSC sertificēta.

Logu brusu ražošanā tiek izmantotas gan fiksētas (FIX) , gan arī garumā audzētas (FJ) bez-zaru un bez-defektu sagataves (no priedes A klases baļķa), no kurām ražo dažādu standartu audzētās logu brusas. Zobveida līmējuma vietas redzamas uz platās malas. Lai nodrošinātu augstu līmējuma vietas kvalitāti, tiek izmantota PVAc līme.

 

Audzētās logu brusas

SIA “Laimdotas” audzētās logu brusas parasti tiek līmētas no 3 garumā audzētām lamelēm (sagatavēm). Vidējais slānis ir ar tangenciālu griezumu, bet malējie ar radiālu griezumu (R/T/R). Logu brusām, kas tiek līmētas no 4 vai 5 slāņiem, visi vidējie slāņi ir tangenciāli (R/T/T/R vai R/T/T/T/R. Visi logu brusu slāņi ir bez zariem un bez defektiem. Piedāvājam audzētās logu brusas visdažādākajos izmēros (sazinies ar mums).

Fiksētās logu brusas

SIA “Laimdotas” fiksētās (neaudzētās) logu brusas tiek izgatavotas no fiksēta garuma bezzaru lamelēm, garumā 700mm - 3000mm (solis 100mm). Fiksētām logu brusām nav zobveida savienojumu līnijas. Šobrīd pamatā tiek piedāvātas fiksētās logu brusas ar griezumu R/T/R, visdažādākajos izmēros (sazinies ar mums).

Tangenciālās logu brusas

SIA “Laimdotas” pēc pieprasījuma piedāvā arī tangenciālās logu brusas (T/T/T) 72x86x6000 / 82x86x6000 izmērā.

Citu izmēru logu brusas

Uzņēmumā iespējams ražot arī citu izmēru brusas pēc pieprasījuma, katru pasūtījumu izskatot individuāli. Papildus informācijai, lūdzu, sazinieties ar mums.